Conowego.pl http://www.conowego.pl/ conowego.pl pl Conowego.pl http://www.conowego.pl/fileadmin/templates/main/images/ico-rss.png http://www.conowego.pl/ 15 15 conowego.pl TYPO3 - get.content.right http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss Fri, 23 Jun 2017 16:45:00 +0200 Dziś polska premiera pudełkowej wersji Planescape: Torment: Enhanced Edition http://www.conowego.pl/aktualnosci/dzis-polska-premiera-pudelkowej-wersji-planescape-torment-enhanced-edition-23011/ Dziś do polskich sklepów trafiła gra Planescape: Torment: Enhanced Edition, przygotowana przez...

Planescape: Torment: Enhanced Edition ukazało się w Polsce w wersji ze słynnym polskim dubbingiem, przygotowanym przed CD Projekt. W role głównych postaci wcielili się popularni polscy aktorzy, tacy jak Emilian Kamiński, Adrianna Biedrzyńska, Gabriela Kownacka, Wiktor Zborowski czy Władysław Kowalski.

Gra jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 69,99 złotych. Oryginalny Planescape: Torment został wydany w 1999 roku i zdobył powszechne uznanie, wygrywając tytuł RPG Roku od licznych mediów za niekonwencjonalną opowieść, postaci i niezwykłą ścieżkę dźwiękową. Od tego czasu miliony fanów Planescape: Torment mogły cieszyć się eksploracją dziwnego, niebezpiecznego miasta Sigil i otaczających go obszarów.
Odkryjemy niezwykle bogatą historię i świat różniący się od wszystkich innych. Walczyć będziemy z dziwnymi kreaturami, odbywać długie konwersacje i zwiedzać mroczne, niedostępne tereny Planescape w tym klasyku RPG, w którym można spędzić nawet i ponad 50 godzin.

Fabuła Planescape Torment

Wcielasz się w postać Bezimiennego – zwalistego mężczyzny, którego ciało pokrywają blizny i tatuaże zebrane podczas niezliczonych żywotów. Nie pamiętasz, skąd się wzięły, ale związana z nimi przeszłość powraca, by cię prześladować. Zostajesz przebudzony przez Mortego – unoszącą się w powietrzu czaszkę, która wydaje się znać niektóre z twoich sekretów, i wyruszasz w podróż przez brudne ulice Sigil do Sfer Zewnętrznych, w tym nawet do samych Piekieł.

W planarnej metropolii Sigil aż się roi od portali, dzięki którym można się dostać do najodleglejszych sfer egzystencji... pod warunkiem, że ma się odpowiedni klucz. To z powodu portali Sigil zwykło się nazywać „Miastem Drzwi”. To neutralny grunt, na którym demony, devy i przedstawiciele innych ras z całego Wieloświata zbierają się pod czujnym okiem tajemniczej władczyni zwanej Panią Bólu. Słowa mają tu większą moc niż czyny, myśli kształtują rzeczywistość, a wiara odmienia oblicze światów.

Podczas wyprawy w poszukiwaniu odpowiedzi spotkasz towarzyszy równie niezwykłych, jak same sfery: cnotliwego sukkuba, którego pocałunek niesie śmierć, zagubiony sześcian z kuszą, pancerz ożywiony przez ducha żądającego SPRAWIEDLIWOŚCI i nie tylko. W towarzystwie tych oraz innych kompanów przemierzysz egzotyczne światy, by dowiedzieć się, że nie da się uciec przed przeznaczeniem i że niektórym wspomnieniom nie jest w stanie stawić czoła nawet nieśmiertelny. KLUCZOWE CECHY:
 • ULEPSZONA WIZJA PLANESCAPE: do prac nad grą studio Beamdog zaprosiło Chrisa Avellone'a, głównego projektanta Planescape: Torment, by dzięki nadzorowi nad nowymi elementami rozgrywki, poprawkami i ulepszeniami mógł w pełni zrealizować swoją pierwotną wizję.
 • POLA OCZEKUJĄ: nigdy nie odwiedziłeś takiej krainy jak Planescape, wypełnionej magią, niezwykłymi adwersarzami i lokacjami z Dungeons & Dragons.
 • WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: stworzenie bohatera to dopiero początek. Bezimienny może zmieniać klasę i charakter, a nawet zdobywać nowe umiejętności w oparciu o swoje wybory.
 • INTERFEJS W JAKOŚCI 4K: Sigil jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze! Interfejs Planescape: Torment został odtworzony w jakości HD i zaopatrzony w mnóstwo nowych, przydatnych funkcji.
 • ODŚWIEŻONA MUZYKA: wszystkie utwory ze ścieżki dźwiękowej do gry Planescape: Torment zostały odświeżone, by dodać przygodom w Sigil i reszcie Wieloświata jeszcze więcej głębi.
 • PLANESCAPE NA MIARĘ XXI WIEKU: wersja Enhanced Edition oferuje nowoczesne funkcje, takie jak podświetlanie przyciskiem TAB, przybliżanie i oddalanie widoku obszaru, dziennik bitewny, szybkie podnoszenie przedmiotów i nie tylko!
 • GRAJ JAK CHCESZ: korzystaj z funkcji dodanych w Enhanced Edition lub wyłączaj je, by doświadczyć wszystkich uroków oryginalnej wersji Planescape: Torment.
]]>
Aktualności Gaming Fri, 23 Jun 2017 16:45:00 +0200
Dziś rusza 15 sezon ESL Mistrzostw Polski - rekordowe pensje zawodników http://www.conowego.pl/aktualnosci/dzis-rusza-15-sezon-esl-mistrzostw-polski-rekordowe-pensje-zawodnikow-23010/ Już dzisiaj, 23 czerwca rusza nowy, 15 sezon ESL Mistrzostw Polski, który przyniesie ze sobą szereg...

Nowy system rozgrywek

W 15 sezonie EMP system rozgrywek będzie łączył najlepsze cechy rozgrywek sportowych i esportowych. Część zespołów otrzyma bezpośrednie zaproszenie, reszta zaś będzie mogła je zdobyć w kwalifikacjach online. Spotkania rozgrywane będą w trybie kolejkowym – w przypadku CS:GO będą to dwumecze BO1 (zupełnie jak w ESL Pro League), w LoL-u zaś jeden mecz w systemie BO3. Na końcu sezonu drużyny z pierwszego i drugiego miejsca (w przypadku obu gier) otrzymają bezpośredni awans do półfinałów, rozgrywanych w łódzkiej Atlas Arenie. Drużyny z miejsc od 3 do 6 powalczą między sobą w internetowych ćwierćfinałach, a zwycięzcy par zapewnią sobie miejsce w półfinale. Najważniejsze zmiany w ESL Mistrzostwach Polski przedstawiono w formie wideo:
Intel, jako oficjalny partner technologiczny firmy ESL, będzie wspierać organizację imprezy, aby zapewnić widzom i zawodnikom najwyższą jakość realizacji widowiska esportowego. Wszystkie komputery PC używane w turnieju będą wyposażone w najnowsze procesory Intel Core i7.

- Nowy sezon ESL Mistrzostw Polski to krok milowy w stronę dalszej profesjonalizacji krajowych rozgrywek esportowych. Postawiliśmy sobie jeden jasny cel – dać jak największe wsparcie graczom, zarówno jeśli chodzi o poprawę ich komfortu finansowego jak również możliwość awansu do rozgrywek światowych – mówi Rafał Pikiewicz, dyrektor zarządzający w polskim oddziale ESL.

Zwycięstwo w EMP jako drzwi do światowej kariery

Do tej pory, w przypadku CS:GO, zwycięstwo w EMP nie kwalifikowało go do turniejów wyższej rangi. Nowy sezon EMP przynosi sporą zmianę w ścieżce awansu dla zawodników. Pierwszy raz w historii ESL Mistrzostwa Polski Counter-Strike: Global Offensive powiązane są bezpośrednio z Mountain Dew League, których wygrana premiuje awansem do ESL Pro League w CS:GO, najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na całym świecie. ESL Mistrz Polski w League of Legends, tak, jak to miało miejsce już w poprzednim sezonie, otrzyma zaproszenie do zamkniętej fazy kwalifikacji do Challenger Series Europe - przedsionka LCS, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends na świecie. Jest to ogromna zmiana i szansa dla graczy nie tylko na zaprezentowanie się szerokiej publiczności, ale także zaistnienia na międzynarodowej scenie esportowej. ESL Mistrzostwa Polski w League of Legends są oficjalnie wspierana przez Riot Games.

-Polski esport już rozwija się bardzo dynamicznie a my jako partner ESL Mistrzostw Polski chcemy zrobić wszystko, by ten rozwój jak najmocniej wesprzeć, również na arenie międzynarodowej. Bardzo się cieszymy, że, także dzięki naszemu zaangażowaniu, świetni polscy zawodnicy już wkrótce zaistnieją w światowych rozgrywkach – mówi Małgorzata Rybak- Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w T-Mobile Polska.

Atrakcyjne wynagrodzenie dla graczy i pierwsza tak wysoka pula nagród w Polsce

Sezon 15 EMP to także kamień milowy, jeżeli chodzi o wynagrodzenia dla graczy. W przypadku Counter-Strike: Global Offensive każda z drużyn, grająca w fazie zasadniczej (łącznie 8 zespołów), otrzyma przez okres trzech miesięcy po 5 000 zł miesięcznie (1000 zł dla każdego z zawodników), co w sumie daje kwotę 120 000 zł. Podczas finałów w łódzkiej Atlas Arenie do wygrania będzie 60 000 zł, co w połączeniu z pensjami dla graczy daje łącznie sumę 180 000 zł. To pierwsza tak duża pula nagród w krajowych turniejach esportowych w CS:GO.

- Już od ponad 15 lat nieprzerwalnie angażujemy się w rozwój esportu i wspieranie społeczności graczy, dostarczając im najwyższej klasy rozwiązania. Cieszymy się, że jako oficjalny partner technologiczny będziemy mogli brać aktywny udział w nadchodzących ESL Mistrzostwach Polski - mówi Krzysztof Jonak, Poland Country Manager w firmie Intel.

Pula nagród w przypadku League of Legends wyniesie łącznie 80 000 zł (50 000 zł w finale). Gracze LOL-a otrzymają gratyfikację finansową, w zależności od miejsca, które uda im się osiągnąć. Jest to przełomowa zmiana, gdyż dzięki takiej stabilności finansowej gracze mogą skupić się wyłącznie na tym, co dla nich najważniejsze – grze i podnoszeniu swoich umiejętności. Szczegółowe informacje na temat ESL Mistrzostw Polski dostępne są na stronie http://pro.eslgaming.com/polska/  

Źródło: ESL

]]>
Aktualności Gaming Fri, 23 Jun 2017 16:40:00 +0200
NVIDIA SHIELD – obniżki cen gier w usłudze GeForce NOW z okazji początku lata http://www.conowego.pl/aktualnosci/nvidia-shield-obnizki-cen-gier-w-usludze-geforce-now-z-okazji-poczatku-lata-23009/ Z okazji początku lata firma NVIDIA przygotowała promocję dla urządzeń SHIELD, związaną z grami w... Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku czy Dead Island: Riptide Definitive Edition. Należy tutaj przypomnieć, że dokonując zakupu poprzez urządzenie SHIELD, nabywca otrzymuje również kod (Steam lub GOG) do wykorzystania na komputerze PC. Promocja obejmuje następujące tytuły:
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku – 50% taniej (€24,99)
 • Mad Max – 66% taniej (€6,79)
 • Homefront: The Revolution – 66% taniej (€10,19)
 • Shadow Warrior 2 – 25% taniej (€27,74)
 • Resident Evil: Revelations 2 – 50% taniej (€14,99)
 • Metro: Last Light Redux – 75% taniej (€4,99)
 • Massive Chalice – 80% taniej (€3,99)
 • Dead Island: Riptide - Definitive Edition - 66% taniej (€6,79)
   

Źródło: Nvidia

]]>
Aktualności Gaming Fri, 23 Jun 2017 15:25:00 +0200
MasterBox 3.1 Lite: ładna obudowa z oknem w zaskakująco niskiej cenie http://www.conowego.pl/aktualnosci/masterbox-31-lite-ladna-obudowa-z-oknem-w-zaskakujaco-niskiej-cenie-23005/ Wypuszczając MasterBox 3.1 Lite, Cooler Master chce udowodnić, że niewielkich rozmiarów obudowa z... Produkt CM jest kompatybilny z płytami głównymi Micro-ATX i Mini-ITX (niestety, nie z ATX). Wewnątrz użytkownik może umieścić kartę graficzną o szerokości do 380 mm – w tym GEFORCE GTX TITAN Xp czy Radeon R9 Fury – czy radiator o wysokości do 158 mm.MasterBox 3.1 LitePrzedni panel MasterBox 3.1 Lite jest przezroczysty i przyciemniony – przy zamontowaniu z przodu podświetlanych wentylatorów, użytkownik otrzyma w ten sposób niezwykle efektowną kombinację. Do tego dochodzą też wymienialne wykończenia w różnych kolorach. Co więcej, niektóre elementy obudowy można też wydrukować na drukarce 3D, jeszcze bardziej dostosowując jej wygląd do swoich preferencji.MasterBox 3.1 LiteMasterBox 3.1 LiteObudowa MasterBox 3.1 Lite kosztuje około 179 złotych.MasterBox 3.1 LiteDane techniczne:
 • Materiały: stal, plastik
 • Kompatybilność: Micro ATX, Mini-ITX
 • Maksymalna długość kart graficznych: 380 mm
 • Maksymalna wysokość chłodzenia: 158 mm
 • Zatoki na dyski:  2 x 3.5”, 1 x 2.5”
 • Miejsca na wentylatory: 2 x 120 mm z przodu, 1 x 120 mm z tyłu
 • Możliwość montażu chłodzenia wodnego: 1 x 240 mm z przodu, 1 x 120 mm z tyłu (w zestawie)
 • Gniazda rozszerzeń: 4
 • Interfejs I/O: 1x USB 3.0, 1 x USB 2.0, Audio In/Out
 • Filtry anty-kurzowe: na przednim i tylnym panelu
 • Wymiary: 456 x 208 x 381 mm
 

Źródło: Cooler Master

]]>
Aktualności Gaming Fri, 23 Jun 2017 13:20:00 +0200
Pamiętacie gry Blitzkrieg? Premiera Blitzkrieg 3 już 27 czerwca http://www.conowego.pl/aktualnosci/pamietacie-gry-blitzkrieg-premiera-blitzkrieg-3-juz-27-czerwca-23001/ Premiera trzeciej części strategicznej gry czasu rzeczywistego Blitzkrieg 3 już 27 czerwca! Gra... Blitzkrieg 3 gracze dostaną możliwość pokierowania losami zmagań na frontach II wojny światowej. Gra oferuje możliwość przejścia szlaku bojowego i wzięcia udziału w kluczowych  wydarzeniach tego największego konfliktu zbrojnego w historii ludzkości, od operacji  Fall Weiss i agresji na Polskę, do walki o Reichstag, wybierając jedną z trzech stron tego wielkiego konfliktu – ZSRR, aliantów lub państwa Osi. Blitzkrieg 3 oferuje również tryb wieloosobowy, w którym zmierzyć się będzie można z graczami z całego świata.


Nowa odsłona cenionej strategii czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej trafi do sprzedaży już 27 czerwca w przewidywanej cenie 129,99 zł. W skład wydania Deluxe wejdą:

- Specjalna polska wersja okładki z grafiką z żołnierzami z 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
- Gry: Blitzkrieg 3 oraz Blitzkrieg 1 i Blitzkrieg 2
- Specjalna misja dla pojedynczego gracza z użyciem największej broni artyleryjskiej z czasów II Wojny Światowej – działa kolejowego „Dora”
- Dodatkowe jednostki specjalne, takie jak Czołg T-34-76, czy ciężki czołg M6
- Unikatowi dowódcy mający kluczowy wpływ na przebieg zmagań: Konstantin Rokossowski, Erich von Mainstein i Bernard Montgomery
- Wyróżnienia dla gracza:

- Wirtualne posągi bohaterów do umieszczenia bazie
- posrebrzana nazwa gracza w trybie dla wielu graczy

- Cyfrowy poradnik do gry autorstwa Dariusza "Sir Haszaka" Michalskiego,

Gra Blitzkrieg 3 to:

- Ponad 60 historycznych misji, w trzech historycznych kampaniach: m.in. Przybycie Afrika Korps (1941), Obrona Sewastopola (1941-42), Powstanie Warszawskie (1944), Lądowanie w Normandii (1944), Ofensywa w Ardenach (1944-1945), Marsz na Berlin (1945)
- Ponad 200 autentycznych jednostek z czasów II wojny światowej
- 23 dowódców stworzonych na bazie historycznych postaci
- Zaawansowany system sztucznej inteligencji oparty o sieć neuronową. Gra jak najlepsi gracze, uczy się każdej bitwy, przewiduje strategię i taktykę przeciwnika, analizuje sytuacje i kontratakuje.

Nival, które stworzyło serię Blitzkrieg, to rosyjskie studio założone w 1996 roku przez weterana branży Siergieja Orłowskiego. Ma na koncie również takie gry, jak Silent Storm i Heroes of Might & Magic V.

Premiera Blitzkrieg 3 w wersji Deluxe 27 czerwca na komputery PC.  

Źródło: CDP.pl

]]>
Aktualności Gaming Fri, 23 Jun 2017 12:30:00 +0200
Kompaktowa klawiatura mechaniczna za 149 złotych! Oto Genesis Thor 300 TKL http://www.conowego.pl/aktualnosci/kompaktowa-klawiatura-mechaniczna-za-149-zlotych-oto-genesis-thor-300-tkl-22993/ Firma Genesis, producent sprzętu gamingowego, przygotowała coś dla osób, które często zabierają... Thor 300 TKL oparto o przełączniki Outemu, dodatkowo gracz ma do wyboru wersje z dwoma najpopularniejszymi do grania switchami: blue i red. Każdy z modeli ma też swoje dedykowane podświetlenie: dla przełączników niebieskich jest to zielony, a dla czerwonych biały.Genesis Thor 300 TKL Kolejnym gamingowym elementem Thor 300 TKL jest podświetlenie składające się z 20 trybów, z czego 8 przeznaczonych jest do popularnych gatunków sieciowych, takich jak FPS, MOBA itp. Co więcej, gracz sam może zaprogramować dwa dodatkowe, w pełni unikalne tryby.Genesis Thor 300 TKL Jak na klawiaturę dla graczy przystało, Thor 300 TKL posiada pełny N-Key rollover. Dzięki temu każdy wciśnięty klawisz błyskawicznie prześle sygnał do komputera, a gracz nie musi martwić się o to, że przy jednoczesnym wciśnięciu kilku przycisków system nie rozpozna któregoś z nich. By jeszcze bardziej ułatwić graczom podróżowanie z Thor 300 TKL, klawiaturę wyposażono w organizer kabla, a także antypoślizgowe gumowe nóżki, zapobiegające w trakcie rozgrywki ślizgania się mechanika po powierzchni. Urządzenie posiada też liczne klawisze multimedialne. Za klawiaturę Genesis Thor 300 TKL przyjdzie nam zapłacić ok. 149 złotych. Specyfikacja Genesis Thor 300 TKL
 • Komunikacja przewodowa
 • Mechanizm klawiszy: mechaniczny
 • Przełączniki: Outemu czerwone i niebieskie
 • Siła nacisku: 45 g (czerwone); 55 g (niebieskie)
 • Długość przewodu: 1,6 m
 • Wymiary: 335 x 134 x 38 mm
 • Liczba klawiszy: 87
 • Liczba klawiszy multimedialnych: 11
 • Wymagania Systemowe: Windows® XP/Vista/7/8/10
 

Źródło: Genesis

]]>
Aktualności Gaming Fri, 23 Jun 2017 09:00:00 +0200
Car Mechanic Simulator 2018 w planie wydawniczym firmy Cenega http://www.conowego.pl/aktualnosci/car-mechanic-simulator-2018-w-planie-wydawniczym-firmy-cenega-22991/ Firma Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech... Car Mechanic Simulator 2018 ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 21 lipca bieżącego roku. Za lokalizację gry odpowiada wydawca. Grę promuje polecając ją jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych w kraju, Adam Klimek.

Premierowe wydanie pudełkowe zawierać będzie dwustronny plakat oraz dodatek do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości 20 złotych (Przybliżona wartość DLC na platformie Steam w dniu premiery gry).

 

 

   

Ponadto w sieci sklepów Media Expert dostępna będzie Edycja specjalna gry zawierająca dodatkowo kamizelką odblaskową do samochodu z logo Car Mechanic Simulator 2018.Car Mechanic Simulator 2018 Bestsellerowa seria wirtualnych warsztatów samochodów powraca z foto realistyczną grafiką, zaawansowaną fizyką, 200 interaktywnymi częściami, ponad 40 samochodami do naprawy, wieloma narzędziami do wykorzystania oraz 4 poziomami ulepszeń dla twojego serwisu! Dodatkowo, tytuł będzie oferować wsparcie dla moderów już od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się nowe pojazdy przygotowane przez fanów, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie własnego podkładu muzycznego podczas rozgrywki. Z kolei tryb „Złomowisko”, który będzie później sprzedawany oddzielnie, postawi przed nami zadanie wyszukania konkretnego elementu spośród tysięcy części lub nawet całego samochodu, zakup za bezcen i sprzedaż z zyskiem.

Wśród nowości w Car Mechanic Simulator 2018 znajdą się:

· Nowy system napraw
· Nowy interfejs i wsparcie obsługi padów
· Nowa fizyka
· Magazyn części
· Możliwość malowania pojazdów
· Tor wyścigowy  

Źródło: Cenega

]]>
Aktualności Gaming Thu, 22 Jun 2017 13:15:00 +0200
Wyprzedaż Steam Summer Sale rusza w tym tygodniu http://www.conowego.pl/aktualnosci/wyprzedaz-steam-summer-sale-rusza-w-tym-tygodniu-22977/ Serwis PayPal zdradził datę premiery letniej wyprzedaży gier Steam Summer Sale, a firma Valve... Oprócz promocji na gry przygotowanych przez firmę Valve, z którymi niestety ostatnio bywało różnie jeśli chodzi o ich atrakcyjność, czeka nas spora niespodzianka od PayPala. Osoby, które zdecydują się na formę płatności za pośrednictwem tego serwisu, za wydanie minimum 20 funtów, otrzymają 5 funtów zwrotu. Promocja obowiązuje do 5 lipca 2017 roku.Jakie gry planujecie kupić na tegorocznej letniej wyprzedaży? A może znudziło się Wam już kupowanie gier, w które nigdy nie zagracie? ;)  

Źródło: Valve, PayPal

]]>
Aktualności Gaming Wed, 21 Jun 2017 11:05:00 +0200
ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów – startują zapisy w Polsce http://www.conowego.pl/aktualnosci/rog-masters-z-pula-500-000-dolarow-startuja-zapisy-w-polsce-22965/ ROG MASTERS zwiększa swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of... Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów. Te rywalizować będą w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Spośród nich, 12 najlepszych drużyn zmierzy się na LAN-ie w Singapurze lub Malezji – w zależności od platformy. Zwycięzców poznamy w listopadzie. Zawodnicy mają o co walczyć – w puli nagród znalazło się 500 000 dolarów amerykańskich! W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów – 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Zapisy wystartują w dniu 21 czerwca i potrwają do 28 czerwca. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł. Jeśli chodzi o DotA 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będą walczyły o miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 21 czerwca i zakończą 9 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza „Bandit” Borysa oraz Johny’ego „Nexos” Oraczewskiego. Inicjatywa #ROGMASTERS tworzona przez ASUS Republic Of Gamers to bardzo ważny turniej dla polskich zawodników. Krajowe eliminacje umożliwią im rywalizację z zagranicznymi zespołami.    

Źródło: www.rog-masters.com i www.rog-masters.pl

]]>
Aktualności Gaming Tue, 20 Jun 2017 12:20:00 +0200
Idealna myszka dla graczy? Oto owoc współpracy Xtrfy i Ninjas in Pyjamas http://www.conowego.pl/aktualnosci/idealna-myszka-dla-graczy-oto-owoc-wspolpracy-xtrfy-i-ninjas-in-pyjamas-22953/ Ninjas in Pyjamas, światowej sławy organizacja sportów elektronicznych oraz właściciel szwedzkiej...

Jestem podekscytowany, mogąc ogłosić oficjalną premierę M1. Włożyliśmy mnóstwo czasu i serca w proces tworzenia sprzętu. Ta myszka to ideał i spełnienie moich marzeń – komentuje Adam „friberg” Friberg, profesjonalny zawodnik CS:GO oraz jeden z byłych członków drużyny NiP.

M1 Optical wyposażono w najlepsze, wyselekcjonowane przez profesjonalnych graczy podzespoły. Myszka posiada ergonomiczny kształt, teflonowe ślizgacze, gumowaną obudowę, sensor optyczny PixArt PMW3310 dostosowujący się do powierzchni każdej podkładki, 5 programowalnych przycisków, kabel w oplocie oraz żółte podświetlenie LED.

M1 zbudowano w oparciu o wysokiej klasy komponenty, które od dawna uznawane są za najlepsze na rynku. W trakcie najbardziej wymagających zawodów e-sportowych, niezawodny sprzęt to klucz do sukcesu – mówi Erik Jensen, CTO w Xtrfy.

Xtrfy M1 Optical

Pracowaliśmy nad M1 bardzo długo. Korzystając z już wypracowanych schematów działań, sprawdzonych podczas konstruowania myszek M2 i M3, zaprojektowaliśmy sprzęt perfekcyjny. Wiedzieliśmy, że zanim nie będziemy pewni, że stworzyliśmy ideał, nie pokażemy go światu. Dziś wiemy, że osiągnęliśmy cel. W ręce graczy oddajemy produkt doskonały – dodaje Jensen.

Xtrfy M1 Optical Xtrfy M1 Optical będzie dostępna w sklepach jesienią tego roku w dwóch wersjach do wyboru: standardowej oraz z logiem Ninjas in Pyjamas na grzbiecie myszki. Cena nie została jeszcze ogłoszona.

 

Źródło: Xtrfy

]]>
Aktualności Gaming Mon, 19 Jun 2017 12:10:00 +0200