Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposób na tańsze doładowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kajkowska

kajkowska

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów

Ostatnio na fejsie ktoś ze znajomych wrzucił linka do http://www.topup.center - jest to portal za pośrednictwem którego można kupić dańsze doładowanie do:

- Play;

- Plus;

- Orange;

-T-mobile

Oraz kilku mniejszych operatorów telefonii komórkowej.

Najpopularniejsze doładowanie 30-złotowe można kupić za 25,5 zł

Kartę o wartości 50-zł można kupić za 42,5 zł

Im wyższa kwota doładowania tym rabat jest większy. Nie wiem skąd oni to biorą - ale działa, więc wrzucam.

Warunek to koniezcność zalogowania się przez facebook-a.

• 0

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

PiotrBenek

PiotrBenek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 46 postów

Podziękował :) 30 zeta na koncie + 10% za doładowanie (tel w Play) przez neta - a zapłaciłem za to 25,5 zł :)

Wrzuciłem tą witrynę do zakładek :p

Ta akcja to rozumiem na dłużej będzie?

Użytkownik PiotrBenek edytował ten post 05 grudzień 2014 - 12:17

• 0

stachoo86

stachoo86

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów

Hmmm, skoro tak to jak tylko będę potrzebował doładowania to muszę to przetestować ;).

• 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU:Intel Core i7 870 + LC Powered by SWIFTECH H220 MOBO:ASUS SABERTOOTH 55i RAM:2x4GB Corsair XMS3 1600MHz GPU:nVIDIA Geforce GTX760 OEM 1,5GB/192bit@1072MHz/1702MHz (BIOS MOD) SSD: ADATA SP920 128GB HDD:Samsung F3 spinpoint 500GB PSU:Tacens Radix IV 450W OBUDOWA:Chieftec Libra LF-01B

Janek

Janek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Zawsze mnie ciekawi gdzie jest haczyk. Tak samo z grami, na allegro cd key za np 25 zł (niby nowy z automatu), a gra na stronie producenta 50 zł, więc gdzie ten zysk niby ^^?

• 0

stachoo86

stachoo86

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów

Z grami na allegro to najczęściej jest tak ponieważ sprzedawane są klucze z generatora. Pół biedy jeśli jest to kod aktywujący produkt na Steam to jeśli aktywuje się prawidłowo to już gry nie stracisz, ale jeśli to jest tylko klucz do gry to praktycznie na pewno ktoś już też ma taki sam i nieraz okazuje się, że np. nici z grania na Multiplayer.

• 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU:Intel Core i7 870 + LC Powered by SWIFTECH H220 MOBO:ASUS SABERTOOTH 55i RAM:2x4GB Corsair XMS3 1600MHz GPU:nVIDIA Geforce GTX760 OEM 1,5GB/192bit@1072MHz/1702MHz (BIOS MOD) SSD: ADATA SP920 128GB HDD:Samsung F3 spinpoint 500GB PSU:Tacens Radix IV 450W OBUDOWA:Chieftec Libra LF-01B

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników